Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi 01.01.2021

Drogim Parafianom i Gościom składamy

poparte modlitwą życzenia:

w Nowym Roku Pańskim 2021 niech Bóg błogosławi Waszym rodzinom,

spokojnie prowadzi przez życie, pomaga pokonywać trudności,

napełnia pokojem i obdarza zdrowiem.

Szczęśliwego i błogosławionego Nowego Roku!

1. W pierwszą sobotę miesiąca, 2 stycznia, Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 730 w intencjach Kościoła, Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia MARYJA i Telewizji TRWAM.
  2. Ze względu na stan epidemiologiczny w tym roku „kolęda” nie odbędzie się w dotychczasowej formie tradycyjnych odwiedzin naszych parafian w ich mieszkaniach i domach. Od poniedziałku 4 stycznia 2021 roku będziemy zapraszać mieszkańców poszczególnych ulic lub bloków do kościoła na Eucharystię. Z tymi, którzy zechcą przyjść, pragniemy się modlić, błogosławić rodzinom i wypraszać Boże błogosławieństwo.
  3. Za złożone na kościół ofiary indywidualne, na konto, na tacę i do skarbonek składamy serdeczne: Bóg zapłać!
  4. Polecamy najnowszą prasę katolicką, którą można nabyć w zakrystii.
  5. Ksiądz Proboszcz, w związku ze śmiercią i pogrzebem mamy Genowefy Pater, dziękuje parafianom za okazaną życzliwość i wsparcie poprzez przekazane wyrazy chrześciajńskiego wspólczucia oraz udział w uroczystościach pogrzebowych. Niech Dobry Bóg wynagrodzi poświęcony czas i dar modlitwy obfitym błogosławieństwem.