Parafia Najświętszego Serca Jezusowego i św. Marii Małgorzaty Alacoque w Łodzi

Niedziela Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa 29.12.2019

 

  1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18oo nabożeństwo ku czci Św. Rodziny.
  2. Wtorek 31 grudnia jest ostatnim dniem mijającego 2019 roku. O godz. 1800 odprawiona zostanie Msza św. i nabożeństwo dziękczynno-błagalne. Będzie to okazja do podzielenia się refleksją na temat mijającego roku, podejmowanych działań duszpasterskich i materialnych. Serdecznie zapraszamy do udziału w modlitwie na zakończenie roku.
  3. W środę 1 stycznia początek roku 2020 i Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę.
  4. 2 stycznia pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 1730 nabożeństwo w intencji powołań kapłańskich i zakonnych z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
  5. 3 stycznia pierwszy piątek miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu rano po Mszy świętej o godz. 730 i po południu o godz. 1730.
  6. W pierwszą sobotę miesiąca, 4 stycznia, Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 730 w intencjach Kościoła, Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia MARYJA i Telewizji TRWAM.
  7. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjmują nas po „kolędzie”. Zapewniamy o naszym szacunku i wdzięczności. Porządek „kolędy w tym tygodniu jest następujący:

30.12.2020 (poniedziałek) ul. Jaśminowa, ul. Bzowa, ul. Jaskrowa,
ul. Jałowcowa, ul. Krzewowa, ul. Julianowska (budownictwo jednorodzinne)

02.01.2020  (czwartek)  ul. Pogodna, ul. Zdrojowa, ul. Karłowicza,
ul. Malwowa, ul. Makowa, ul. Hortensji, ul. Botaniczna, ul. Żarnowcowa, ul. Głogowa, ul. Owocowa, ul. Skrzypowa, ul. Wrzosowa

03.01.2020 (piątek) ul. Murarska 1 i 3, ul. Kochanowskiego 5

04.01.2020 (sobota) ul. Skarbowa, ul. Cisowa, ul. Akacjowa, ul. Murarska 11, 15. 17 (nowe bloki i stare budownictwo), ul. Kochanowskiego 9

  1. W przyszły poniedziałek 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Siostry Służebniczki rozprowadzać będą kadzidło, kredę i wodę święconą. Ofiary złożone przy tej okazji zostaną przeznaczone na misje w Zambii i na Syberii, gdzie posługują siostry.
  2. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest jeszcze świąteczny, podwójny numer „Niedzieli” z płytą kolęd Golec uOlkiestry. Można nabyć także nasz parafialny kalendarz na nowy 2020 rok. Za wszystkie ofiary indywidualne, na konto i na tacę oraz z racji kolędy składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. Niech Boże błogosławieństwo umacnia naszą miłość do Boga i naszych rodzin