Parafia Najświętszego Serca Jezusowego i św. Marii Małgorzaty Alacoque w Łodzi

14. Niedziela Zwykła 04.07.2021

 

  1. Dzisiaj o godz. 1900 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo adoracyjne z racji pierwszej Niedzieli miesiąca wraz z modlitwą o urodzaje.
  2. Przypominamy o wakacyjnej zmianie porządku Mszy świętych w niedziele. W lipcu i sierpniu nie ma Mszy św. o godz. 1300 i 1800. Kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątki w godz. 1500-1700.
  3. Za złożone ofiary indywidualne, na konto, na tacę i do skarbonek składamy serdeczne: Bóg zapłać!
  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii. Z „Niedzieli” poznamy Całą prawdę o Funduszu Kościelnym oraz sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin w Pilicy-Biskupicach. „Gość Niedzielny” przybliża postać Sługi Bożego Roberta Schumana, nazywanego ojcem integracji europejskiej. „Idziemy” odpowiada na pytanie: Po co Kościołowi synody? „Przewodnik Katolicki” w reportażu z Bejrutu pisze jak łódzka Caritas i Domus Orientalis pomagają Libańczykom.
  5. W ostatnim tygodniu odeszły do domu Ojca:

† Marta Gawron, lat 91,

i † Alicja Siwocha, lat 74.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…      

Rodzinom zmarłych składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.