Parafia Najświętszego Serca Jezusowego i św. Marii Małgorzaty Alacoque w Łodzi

Uroczystość NMP Królowej Polski 03.05.2023

 

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są sprawowane w dni powszednie o godz. 1730, a w niedziele i święta po Mszy św. o godz. 1800.
  2. W pierwszy czwartek miesiąca (4 maja) o powołania kapłańskie i zakonne będziemy się modlić w ramach nabożeństwa majowego o 1730.
  3. Z racji pierwszego piątku miesiąca po Mszy św. o godz. 730 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Serca Jezusowego. Po Mszy św. o godz. 1800 zapraszamy na Nabożeństwo Uwielbienia.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca (6 maja) o godz. 730 Msza św. w intencji Kościoła, Ojca Świętego, Radia Maryja i Telewizji „Trwam”. Po Mszy św. o godz. 1800 zapraszamy na Różaniec wynagradzający, prowadzony przez Żywą Różę.
  5. Spotkanie grupy biblijnej w maju odbędzie się wyjątkowo w drugą środę miesiąca 10 maja o godz. 1830 w oratorium na plebani.
  6. Młodych parafian zapraszamy na niedzielne Msze św. o godz. 1800. Młodzież, która przystąpi do sakramentu bierzmowania 1 czerwca br., zapraszamy 14 maja spotkanie formacyjne po Mszy św. o godz. 1800
  7. Zakończył się półroczny okres wypominek za zmarłych. Zainteresowanych kontynuowaniem tej modlitwy na kolejne półrocze zapraszamy do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  8. Uruchomiony został w parafii mobilny terminal płatniczy. Daje on możliwość bezgotówkowego składania ofiary przy użyciu karty płatniczej. Terminal jest dostępny w tygodniu w kancelarii, a w niedziele w zakrystii.
  9. Za wszystkie ofiary indywidualne, na konto, złożone na tacę i do skarbonek składamy serdeczne: Bóg zapłać! Za darczyńców parafii modlimy się w piątki o godz. 1800 podczas Wieczystej Nowenny do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabyć w zakrystii.